Řešíte, tak jako každý rok, problém, kam s Vaším kolem přes zimu? Chcete svému miláčkovi dopřát servis a vyhnout se jarnímu návalu zapomnětlivců ? Chcete ušetřit ? Nechcete riskovat, že Vám vašeho mazlíka přes zimu někdo ze sklepa nebo garáže ukradne?


Jestli Vám doma vyčítají, že na kolo v zimě jen sedá prach a Vaše polovička ho používá jako opěrku pod žehlící prkno, jestli chcete být připraveni vyrazit s prvními jarními paprsky a ještě se doma pochlubit, že vlastně šetříte (nebo u nás ušetřené peníze utratit za nějaký ten tuning, či komponent) ?


Řešení je snadné. Kolo Vám rádi přes zimu uskladníme, vše potřebné opravíme a ošetříme.


K uskladnění kola Vám nabízíme několik servisních balíčků:


 • 1. uskladnění zdarma plus velký servis:

  Umytí kola, kontrola řetězu, seřízení brzd, seřízení řazení, centrování kol, dotažení a promazání nábojů, seřízení a promazání hlavového a středového složení, promazání lanek a bowdenů, dohuštění plášťů a u vzduchových systémů dohuštění tlumičů a vidlic. Cena tohoto balíčku je 600.- Kč.

 • 2. uskladnění zdarma plus malý servis:

  Umytí kola, kontrola řetězu, seřízení brzd, seřízení řazení, centrování kol, dohuštění plášťů. Cena tohoto balíčku je 450.- Kč.

 • 3. samotné uskladnění kola:

  Cena 200,-Kč. • Při servisu používáme kosmetiku a maziva zn. Nacházel, Finishline a Motorex.


  Montáž u nás zakoupených komponentů a doplňků je zdarma.


  Kola uskladňujeme od 1.10.2010 do 31.3.2011, dle dohody i déle. Skladování je možné libovolně přerušovat např. za účelem projížďky ve sněhu, novoroční vyjížďky…


  Skladovací prostory jsou pojištěné.


  Kapacita je omezená.


  Jednotlivé balíčky je mžné řešit i formou dárkových poukazů na jméno.


  DOPRAVU KOLA ZDARMA K NÁM JE MOŽNÉ ZAJISTIT na tel.: 603 583 994  Dárkový poukaz pro uskadnění kol